Baron Hildprandt Hruškovica 42,5%, 0,7l

Destiláty, liehoviny | Kód: 665-682
Novinka

Prvotriedna hruškovica z ovocia z južných Čiech. Jednotlivé odrody hrušiek sú starostlivo vyberané a miešané na dosiahnutie výnimočnej a vyváženej chuti. Vďaka unikátnej 4-násobnej destilácií je získaný ultra jemný a čistý destilát, ktorý zreje 1 rok vo smaltovaných sudoch. Vychutnajte si jemnú a delikátnu hruškovicu od zámockej pálenice Blatná. Určite zaujme tak isto mužov ako aj ženy. K výrobe tejto skvostnej hruškovice bola použitá voda najvyššej kvality z vlastných studní.

Chuť je charakteristická práve 4-krát destilovaným ovocným destilám, ktorý vás okúzli veľmi lahodnou ovocnou arómou.

Ovocné destiláty od značky Baron Hildprandt sú známe dvojstupňovou destiláciou v kotlíku a to hneď štyri krát. Týmto procesom sa dosiahne zníženie obsahu uhľovodíkov v tekutine. Výsledný destilát je potom jemnejší a čistejší, čo sa pripisuje aj na jeho chuti.

Voda sa nielen neustále kontroluje, ale navyše sa čerpá výhradne zo studní, ktoré dosahujú hĺbku 35 metrov. Predtým ako sa voda použije, prejde procesom demineralizácie, aby sa výsledný produkt nemusel vymrazovať a zostali zachované chute a vône.

Tie vynikajúce ovocné destiláty odporúčame podávať jemne vychladené vo vysokom pohári, Určite nepridávať žiadne ovocie ani kompóty, ktoré by mohli znehodnotiť chuť destilátu.

Dostupnosť
Skladom
Dovoz do 24 hodín
Osobný odber v Bratislave do 15 minút
24,50 €
20,42 € bez DPH

🚚 Doprava zadarmo pri nákupe nad 99 €

💁 Osobný odber v Bratislave do 15 minút

🕐 Dovoz do 24 hodínParametre

Objem 700 ml
Alkohol 42,5%

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.